Klub

Mini tenis

Školička je určena všem malým dětem od 4 do 7 let. Cílem je osvojení základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své pohybové dovednosti, nebo jen získat nové kamarády. Děti jsou na tréninky rozděleny do skupinek podle věku a jejich tenisové úrovně. Děti se připravují na malém dvorci. Nejvhodnější termín k nástupu nových zájemců do školičky je na začátku května nebo na začátku září, ale děti nabíráme během celé sezóny a přiřazujeme je do již zaběhlých skupinek. Rozvrh tréninků je stálý po celou sezónu. Tenisovou raketku doporučujeme pořídit až po konzultaci s trenérem, ten doporučí její správnou velikost. V době prázdnin zabezpečujeme aktivitu dětí formou týdenních kurzů, tzv. "Letních kempů", kde děti tráví celý den se zkušenými trenéry, mají zajištěnu celodenní stravu a bohatý program, nejen sportovní. Odpoledne si rodiče děti vyzvedávají. Tenisové raketky, oblečení, obuv, aj. je možné zakoupit v našem klubovém obchodě.

Tréninky tenisové školičky probíhají 2krát týdně, vždy od 16 hod. a to: Pondělí, Středa, Úterý, Čtvrtek.

V případě zájmu o tenisovou školičku nebo pro více informací, prosím, kontaktujte Moniku Wawrzyczkovou, na telefonním čísle +420 725 774 792. 

LETNÍ SEZONA (členský příspěvek na 6.měsíců) cca 1.200,-

ZIMNÍ SEZONA cca 1500,-


Baby tenis

Babytenis je určen pro hráče od 7 do 9 let, kteří začínají se závodním tenisem na standardních dvorcích. Cílem je připravit děti pro vstup do závodního tenisu v oblasti techniky, taktiky a fyzické připravenosti, na turnaje jednotlivců a soutěže družstev v kategorii babytenis. Děti mají tréninky většinou 2-3x týdně ve skupinkách dvou až čtyř dětí, dále dle domluvy nabízíme individuální tréninky.


Výkonnostní tenis

(Mladší žáci, starší žáci, dorost) Tyto kategorie 10 let a výše jsou určeny pro ty, kteří to myslí se závodním tenisem opravdu vážně. Cílem je zakládat dovednosti a rozvíjet schopnosti důležité pro budoucí vysoce výkonnostní trénink v dalších věkových kategoriích. Dalším cílem je zdokonalovat a dále rozvíjet taktické zápasové schopnosti hráče spolu s fyzickými parametry výkonu.

LETNÍ SEZONA

Hodina individuálního tréninku 400,- 

Hodina tréninku pro dvojice 250,-

Hodina tréninku pro trojice 200,-

Hodina tréninku pro čtveřice 150,-

Členský poplatek na 6.mésíců 2.200,-

ZIMNÍ SEZONA

Hodina individuálního tréninku (hala + trenér) 800,-

Hodina tréninku pro dvojice (hala + trenér) 450,-

Hodina tréninku pro trojice (hala + trenér) 370,-

Hodina tréninku pro čtveřice (hala + trenér) 270,-