Služby

Ubytování

V našem pensionu Vám nabízíme 2 a 3 lůžkové pokoje. Celková kapacita pensionu je aktuálně 8 lůžek. Ubytování je vhodné pro turisty, studenty i firemní zaměstnance.


Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (wc, sprchový kout), tv, wi-fi, nespresso kávovarem a lednicí. Větší pokoje mají menší terasu. 


Dva pokoje jsou vybaveny plnohodnotnou malou kuchyňkou. V rámci ubytování je výtečná snídaně v naši restauraci. Rezervace provádějte skrze booking.


Jsme velmi pyšní na naše výborné hodnocení ubytování na booking.com, které dosahuje skvělého skóre 9,3 z 10. Naši hosté jsou nadšeni z našich pohodlných pokojů, kvalitního servisu a přátelského personálu. Děkujeme všem hostům, kteří nám udělili tuto výjimečnou zpětnou vazbu a těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

Sauna

Saunování je jednou z nejstarších a nejúčinnějších metod relaxace a regenerace těla. A v našem resortu máte tu jedinečnou možnost vyzkoušet finskou saunu a prožít tak nezapomenutelný zážitek.

V sauně je k dispozici kbelík s ledovou vodou, který můžete použít k oživení a osvěžení svého těla. Nalijte si jeho obsah na sebe nebo se pokapejte studenou vodou, abyste získali maximální účinek saunování. Sauna je čistě privátní. 

Po vydatném saunování doporučujeme vstoupit do venkovní odpočinkové místnosti, kde se můžete uvolnit, zklidnit své myšlenky a získat zpět energii pro další aktivitu.

90 minutový pronájem sauny 540,- Kč, rezervace 777 502 116

Tělocvična

Nabízíme pronájem naši tělocvičny pro různé aktivity. Tělocvična je o velikosti 8x15m. Je vybavena žebřinami, spoty na TRX, basketbalovým košem a pomůckami k fitness cvičení.

Máte-li chuť si zahrát stolní tenis alias ping-pong, čekají zde na vás 3 stoly. Zákazníkům, kteří nemají vlastní pálky rádi vyhovíme a ping-pongové míček jim rádi zapůjčíme.

U nás v areálu můžete najít zábavu pro celou rodinu a zejména v badmintonu k tomu máte nejlepší příležitost. Do dvouhry nebo čtyřhry můžete zapojit i děti, protože badmintonová raketa je lehčí než tenisová. Tak to přijďte vyzkoušet a uvidíte.

Upozornění: Síť pro badminton a pingpongové stoly nejsou nachystány pro okamžité použití. 

Tenisový obchod

Speciálně vyvinutý stroj dokáže změřit balanci, swingweight a hmotnost rakety. Nabízíme diagnostiku a odbornou konzultaci zdarma. V našem tenisovém obchodě samozřejmě mohou zákaznici využít profesionální vyplétání raket, zakoupit vhodný výplet nebo spoustu oblečení a doplňků pro naprosté pohodlí při sportu. Další informace o této službě jsou k dispozici u našeho trenéra p. Konečného +420 732 435 058.

Součástí areálu TennisHill je také značková prodejna sportovního vybavení. Koupíte zde nejen tenisové rakety, ale také tenisovou obuv, oblečení, míče, bagy a další sportovní doplňky špičkových značek (Wilson, Adidas). Obchod je otevřen po telefonické domluvě s trenérem Andrejem Wawrzyczkem (+420 776 805 307), případně informujte obsluhu naši restaurace.